18.05.2022 р. з 9.00 до 15.00 год в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка, буде здійснюватися видача продуктових наборів для ВПО

Дата: 17.05.2022 08:49

Шановні внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані після 24.02.2022 року та тимчасово проживають в селах Новоселівської громади.

Повідомляємо, що 18.05.2022 р. (середа) з 9.00 до 15.00 год в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка, буде здійснюватися видача продуктових наборів.

Для отримання продуктового набору при собі необхідно мати документ, який посвідчує особу (паспорт), ідентифікаційний код та довідку ВПО.

Увага! Інформація стосується всіх ВПО, які зареєстровані після 24.02.2022. та проживають в селах нашої громади.