У селі Пасківка розпочато роботи по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища

Дата: 16.05.2022 14:48

Люди, які приїздять в Пасківку вперше, ніколи не здогадаються, що під цими “курганами”, що поросли травою — звалище з пластику, будівельного сміття, скла та іншого непотребу. Протягом багатьох років “несвідомі” жителі викидали все, що вийшло з ужитку на околиці цього села. Згодом, коли купа переросла в справжнє звалище, хтось спробував приховати смітник, засипавши його землею, глиною та піском. За кілька років кучугури поросли травою та кущами.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відходи ж залишилися в середині саморобного могильника. Там вони продовжують розкладатися в неналежних умовах, забруднюючи навколишнє середовище. Оскільки полігон для відходів має бути спеціально облаштованим та розташовуватися поза межами населеного пункту, було прийняте рішення про його ліквідацію.

Щиро сподіваємося, що “несвідомі” громадяни новий смітник тут не облаштують! Дякуємо усім жителям, які свідомо ставляться до проблеми утилізації відходів. Разом ми робимо наш дім чистішим!