Вилучена автівка, права, техпаспорт та штраф: жителя села Божківське було затримано у стані сильного алкогольного сп'яніння

Дата: 16.05.2022 12:26

Днями близько 23.00 місцеві жителі села Божківське повідомили до добровольчого формування громади про те, невідомого громадянина, який перебуваючи за кермом автівки збив огорожу приватного будинку, заїхав на присадибну ділянку та пошкодив зелені насадження.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На цьому “пригоди” керманича не завершилися, він повернувся на головну дорогу, здійснив наїзд на ворота іншого домогосподарства, в результаті чого чоловік та автівка отримали незначні тілесні та механічні ушкодження.

Після затримання територіальною обороною, водій виявився жителем села Боківське, 1963 року народження та власником автомобіля ВАЗ 21043. Чоловік перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Порушник зробив спробу залишити місце аварії, та вчинив бійку.

На місце події прибула патрульна поліція, якій керманич теж намагався чинити опір. В результаті чого поліціянти були змушені застосувати кайданки.

Був складений протокол про адміністративне порушення, та вилучені: посвідчення водія, технічний паспорт на автомобіль, а сама автівка доставлена на штрафмайданчик патрульної поліції.

Протягом квітня-травня на території нашої громади це третій випадок виявлення водіїв напідпитку та вилучення авто.

Невже чарка та задоволення від випитого, варті втрати автівки, затримання, штрафу та виплати компенсації від заподіяної шкоди?

Вкотре звертаємося до всіх жителів, не зловживайте алкоголем, у разі реальної небезпеки від ворогів, ви не зможете потурбуватися про себе та рідних.

Також нагадуємо, про важливість дотримання комендантської години, яка на Полтавщині триває з 22.00 до 5.00.