У лісовій зоні села Новоселівка було затримано чоловіка, який намагався незаконно зрубати дуб

Дата: 12.05.2022 13:01

Один гектар лісу затримує за рік 70 тонн пилу, сажі, кіптяви та виділяє чотири тонни кисню.

В Україні та області випадки незаконної вирубки лісів досить часті. Не виняток і Новоселівська громада.

Цього разу порушника, який намагався спиляти дуб в лісовій зоні Новоселівки, було затримано добровольчим формуванням територіальної оборони.

Ним виявився місцевий житель. Чоловіка було затримано та передано до Руднянського лісництва для оформлення подальших документів та притягнення порушника до відповідальності.

Звертаємося до всіх жителів, та нагадуємо, відвідувати ліси до завершення воєнного стану - заборонено. А за вирубування лісу передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.