Вклоняємося кожному воїну, який 80 років тому допомогли зупинити нацизм, та кожному хто докладає надлюдські зусилля наближаючи перемогу сьогодні!

Дата: 08.05.2022 08:35

Восьмий рік поспіль Україна на державному рівні впроваджує європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну.

Сьогодні ми вшановуємо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цього найкривавішого конфлікту в історії людства. Станом на цей день у Новосельській громаді залишилося дев'ятеро таких осіб.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Водночас для нас ці пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою внаслідок приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів - нацизму і комунізму.

Цього року Україна відзначає 8-9 травня в умовах повномасштабної військової агресії росії. Ця країна зазіхає на незалежність і територіальну цілісність нашої держави, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки та загрожує миру у всій Європі.

Для кожного українця протистояння російській агресії - це боротьба за свободу, цивілізованість та демократію проти імперських амбіцій, проти режиму, який задля досягнення цілі не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства. У 1939-1945 роках ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти - російська версія імперського націоналізму та фашизму.

Слава Україні! Героям Слава!