Комунальники з залученням автовежі продовжують обпилювати та видаляти сухі дерева на території Новоселівської громади

Дата: 05.05.2022 14:02

Напередодні роботи проводилися в селах Вільховий Ріг та Вербове.

На перший погляд - це досить агресивне ставлення до дерев. Проте, така обрізка - несе лише користь насадженням. Крона дерева швидко відновлюється шляхом прокидання великої кількості сплячих бруньок.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відтак після обрізки відбудеться дуже інтенсивний ріст пагонів і повне відновлення крони.

Крім того, санітарне обрізання дерев необхідне для безпеки людей, адже сильні пориви вітру та дощ призводять до падіння сухих гілок та фаутних (такі, що мають пошкодження стовбуру) дерев.

Вся придатна деревина буде зібрана та використана, для опалення будинків культури та закладів освіти громади (там де наявні твердопаливні котли).