4 травня Полтавщина проведе в останню путь уродженця села Нестеренки, Віталія Качалку

Дата: 02.05.2022 10:44

4 травня Полтавщина проведе в останню путь Віталія Качалку. Герой народився 7 лютого 1980 року в селі Нестеренки Новоселівської громади.

Свого часув закінчив Рунівщинську школу.

На початку повномасштабного вторгнення росії, Віталій пішов на фронт інженером-механіком, був направлений до Краматорська. Загинув воїн 10 квітня на Сході країни.

У нього залишилися мама, цивільна дружина, сестра та молодший брат, який і нині боронить Україну від російських окупантів.

Прощання відбудеться об 11.00 у Свято-Успенському кафедральному соборі в Полтаві. Поховають воїна на новій Алеї Героїв у селі Затурино.

Для тих хто знав Віталія, він назавжди залишиться спокійним, приязним, компанійським та дуже роботящим чоловіком.

Для нас усіх він герой, людина, яка віддала найдорожче — власне життя, щоб його родина та всі ми мали можливість бачити синє небо.

Низький уклін родині, прийміть наші найщиріші співчуття. Всі жителі Новоселівської громади схиляють голови перед вами. Молимося разом за безсмертну душу, Віталія, віддану Україні.

Вічна пам'ять герою.

Вклоняємося усім нашим захисникам, які сьогодні боронять рідну землю від російських нелюдів! Перемога за нами!