Консерви, мука, крупи, медикаменти: Новоселівська громада отримала гуманітарку від Міжнародного благодійного фонду “АІСМ Україна”

Дата: 27.04.2022 14:02

Новоселівська сільська рада продовжує співпрацювати та комунікувати з благодійниками, волонтерськими організаціями та всіма хто має можливість допомагати.
Зокрема сьогодні від Міжнародного благодійного фонду “АІСМ Україна” одержали: харчові продукти тривалого зберігання (консерви, мука, крупи), засоби гігієни, ковдри, медикаменти. Це перша співпраця з цією організацією. Віримо, що вона покладе початок великій дружбі.

Гуманітарна допомога, яку ми отримуємо стає частиною стратегічного резерву. За поданими заявами необхідні речі та продукти надаються, нашим гостям з міст де ведуться бойові дії.

Дякуємо усім хто продовжує долучатися: волонтерам, благодійникам, жителям інших країн та всім нашим друзям, які допомагають.
Ми всі робимо одну велику справу, разом наближаємо Перемогу.

Внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися в Новоселівській громаді, для отримання допомоги мають заповнити заяву в найближчому до них відділі ЦНАСПу.