Консерви, мука, крупи, медикаменти: Новоселівська громада отримала гуманітарку від Міжнародного благодійного фонду “АІСМ Україна”

Дата: 27.04.2022 14:02

Новоселівська сільська рада продовжує співпрацювати та комунікувати з благодійниками, волонтерськими організаціями та всіма хто має можливість допомагати.
Зокрема сьогодні від Міжнародного благодійного фонду “АІСМ Україна” одержали: харчові продукти тривалого зберігання (консерви, мука, крупи), засоби гігієни, ковдри, медикаменти. Це перша співпраця з цією організацією. Віримо, що вона покладе початок великій дружбі.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Гуманітарна допомога, яку ми отримуємо стає частиною стратегічного резерву. За поданими заявами необхідні речі та продукти надаються, нашим гостям з міст де ведуться бойові дії.

Дякуємо усім хто продовжує долучатися: волонтерам, благодійникам, жителям інших країн та всім нашим друзям, які допомагають.
Ми всі робимо одну велику справу, разом наближаємо Перемогу.

Внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися в Новоселівській громаді, для отримання допомоги мають заповнити заяву в найближчому до них відділі ЦНАСПу.