Оновлення в застосунку “Повітряна тривога”, який щодня інформує українців про загрозу

Дата: 27.04.2022 11:12

Застосунок “Повітряна тривога”, який щодня інформує українців про загрозу, завантажили майже 5 мільйонів користувачів.

Серед важливих оновлень:

Доступні ще 2 види тривог

1. Відтепер, крім повітряної тривоги, застосунок надсилатиме критичні сповіщення про вуличні бої та загрозу артобстрілу. Оновлення вже доступне в застосунку «Повітряна тривога» версії 3.0 для користувачів iOS, Android та Huawei.

1. Офіційна мапа тривог в Україні

Мапа також інформує про час початку тривоги та її тривалість в окремих областях України.

Доступ до мапи за посиланням: https://map.ukrainealarm.com/

1.  API «Повітряна тривога» для розробників

Відтепер розробники інтерактивних карт чи інших сервісів зможуть отримувати систематизовану інформацію про тривоги в Україні. Для отримання доступу до API необхідно залишити заявку на сайті: https://api.ukrainealarm.com/. Заявник має вказати контактні дані та коротко описати проєкт, для якого планує використовувати API.

Не ігноруємо тривоги та віримо в перемогу.

Застосунок «Повітряна тривога», розроблений Ajax Systems разом з IT-компанією stfalcon.com та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.