Закликаємо жителів Новоселівської громади та всіх хто відвідує на нашій території могили родичів, утриматися від використання штучних квітів

Дата: 25.04.2022 12:49

За тиждень після Великодня жителі Полтавщини зазвичай поминають своїх близьких. А ще прибирають та впорядковують їх могили на місцевих цвинтарях.

Квіти на кладовищах — це традиція, адже будь-яка могила повинна виглядати гідно.
На даний час не існує постанови чи закону, які б забороняли ввезення в Україну штучних квітів або їх використання для прикрашання могил.
Однак, ми закликаємо жителів Новоселівської громади та всіх хто відвідує на нашій території могили родичів, утриматися від використання пластику.
Обговоріть це з рідними та друзями, можливо варто почати вже цього року.
Засвідчте свою пам’ять та шану, без шкоди для здоров’я, віддайте перевагу живим багаторічним квітам.

До слова, працівники комунального підприємства "Турбота" протягом цього тижня довезуть на цвинтарі громади свіжий пісок. Зробити це одночасно на всіх кладовищах, завадила погода.

Дякуємо кожному, хто під час прибирання на цвинтарі не став спалювати торішні ритуальні прикраси! Складайте їх у спеціальні ящики поблизу кладовища, щоб комунальники могли їх вивезти!