Лісівники Полтавщини нагадують усім громадянам, про заборону відвідувати ліси

Дата: 22.04.2022 14:24

Ми звикли, що великодні вихідні та весна - синонім відпочинку на природі.
Але не забуваймо, що в країні війна. Чимало диверсійних груп, ведуть свою діяльність на території України. Не будемо виключати, що ворог серед нас.

Розтяжки, міни, це все реальне, воно не десь там, у кіно та новинах.
Саме тому, заради нашої безпеки, лісівники Полтавщини нагадують усім громадянам, про заборону відвідувати ліси.
Маємо сумні випадки у сусідніх Сумській та Київській областях, коли не лише цивільні, а й працівники різних установ постраждали від ворожих мін чи розтяжок. На жаль, є й трагічна звістка від колег з Київщини, де працівники одного з лісових господарств підірвалися на протитанковій міні.
Закликаємо неухильно дотримуватися розпорядження Полтавської ОВА про заборону відвідувати ліси та бути обачними на інших територіях. Це стосується й водойм, полів, лісосмуг та інших територій, де окупанти чи диверсійні групи можуть лишити свої "сліди".
Особливе прохання до батьків: розкажіть дітям про небезпеку, яка може чекати в лісі та не залишайте їх без нагляду!

Бережіть себе, будьте обачні та зберігайте спокій.