Чому про переміщення окупантів треба повідомляти саме через чатбот єВорог?

Дата: 21.04.2022 13:10

У мережі з?явилося чимало сервісів для повідомлень про російських солдат чи техніку та воєнні злочини. Проте не всі вони ефективні та корисні, а деякі й навпаки — можуть працювати на користь ворога.

Річ у тім, що навіть на офіційні сервіси полюють ворожі ботоферми, засилаючи в них фейкову інформацію, аби заплутати українських розвідників. Проте вихід є!

Користуйтеся лише чатботом єВорог, щоб повідомити про переміщення військ чи техніки окупантів, звірства на Київщині тощо.

Чому саме єВорог?

Чатбот від Мінцифри відрізняється від інших сервісів тим, що в ньому обов?язково потрібно авторизуватися через Дію. Це означає, що єВорогом не можуть скористатися росіяни, білоруси чи будь-хто інший, крім громадян України, авторизованих через Дію.

Ба більше! Кожну заявку ретельно перевіряє наша команда, а потім передає в ЗСУ. Тож ризики дезінформації через єВорог близькі до 0.

Переходьте в чатбот із головного екрана Дії або за посиланням https://t.me/evorog_bot. Розкажіть про єВорог друзям та знайомим.

Долаємо ворога разом. Слава Україні!

За інформацією Міністерства цифрової трансформації