Надзвичайники Полтавщини доступно розповідають про те, як необхідно діяти при хімічному зараженні?

Дата: 20.04.2022 11:22

Увага! Наразі ситуація в Полтавському районі контрольована. Завдяки зусиллям ЗСУ ми всі перебуваємо у відносній безпеці.

Ворог підступний, він не гребує жодними методами ведення війни. Навіть такими, що суперечать нормам Женевської конвенції.

В цих умовах ми маємо бути обізнані, зібрані та готові скористатися своїми знаннями заради своєї безпеки та життя рідних.
Надзвичайники Полтавщини доступно розповідають про те, як необхідно поводитися при хімічному зараженні?
Аварії на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом або виливом в атмосферу й на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин. Таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.