Дата: 16.04.2022 09:00

Шановні жителі громади Новоселівської громади!
Нагадуємо, що для отримання послуги з вивезення твердих побутових відходів, необхідно укласти договір з комунальним підприємством “Турбота”.
Зробити це можна у всіх відділах ЦНАСПів нашої громади.
Розмір тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів з 1 січня 2022 року становить 20 гривень з однієї особи на місяць.

Дякуємо усім хто вже уклав договір та систематично сплачує за послугу!

Контактні номери телефонів та адреси за якими ви можете (за попереднім записом) звернутися до фахівців ЦНАСПів:
Рунівщина, Петрашівка, Фисуни, Гаврилки, Карнаухи, Сягайли, Божківське ІІ відділення
- Провороцька Юлія Василівна телефон: 050-735-72-90. Адреса: село Рунівщина, вул. Гагаріна, буд. 7. А.
Терентіївка, Брунівка, Вільховий Ріг, Пасківка, Новоселівка, Крюкове - Конопльова Яна Володимирівна телефон 55-66-21, або 098-057-19-77. Адреса: село Новоселівка, пров. Підлісний, буд.6.
Надержинщина, Божківське, Кованьківка, Шили, Забаряни
- Мартинова Неоніла Іванівна телефон: 095-530-54-46. Адреса: село Надержинщина, вул. Молодіжна, буд. 7.
Нестеренки, Березівка, Васильці, Головки, Гонтарі, Мар’ївка, Ступки, Сусідки
- Тверетіна Ганна Григорівна телефон: 066-816-47-49. Адреса: село Нестеренки, вул. Миру, буд. 10.
Черкасівка, Божкове, Божки, Бурти, Коломак, Вербове, Вільхівщина, Опішняни
- Рябокінь Людмила Григорівна телефон: 066-795-00-43. Адреса: село Черкасівка, вул. Першотравнева, буд. 16.