Ліси, комендантська година, палії трави та весняне прибирання — ситуація в Новоселівській громаді

Дата: 14.04.2022 11:18

На території всієї Полтавщини діє заборона відвідувати ліси. Це необхідна пересторога, просимо кожного не нехтувати нею! Попри те, що активні бойові дії в Полтавському районі не ведуться, виключати роботу диверсійних груп не можна. Стати ногою на розтяжку цілком можливо — в країні війна!

Комендантська година триває з 21.00 до 5.00. В цей час ми затемнюємо світло у вікнах, а під час сигналу повітряної тривоги маємо повністю його вимикати! Це стосується і дачних будиночків.

Громада не уникнула весняного спалювання сухої трави, але випадків підпалів значно менше ніж торік. На кількох порушників було складено адміністративний протокол, його буде направлено на розгляд адмінкомісії. Вкотре, не спалюйте суху траву, комиш, та залишки посівів!

Щиро вдячні кожному хто вже долучився й навів порядок у своїх домогосподарствах, а всі обпиляні гілки виніс до сміттєвих баків.

Продовжуємо прибирати громаду, не зупиняємося, населених пунктів у нас багато. Все зібране комунальне підприємство “Турбота” вивезе згідно з графіком.

Ця весна, складна, наповнена болем, розпачем та злістю. Ми всі змінюємося щодня, вчимося жити й працювати в нових реаліях, а головне допомагати один одному.

Завдяки нашим захисникам більшість з нас спить у своїх ліжках, низький уклін кожному, хто боронить Україну на всіх фронтах.