Весняна акція “ПоСАДИ!” для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб виростити овочі для себе, але мають таке бажання

Дата: 13.04.2022 09:56

Наші друзі з Еколтави організували весняну акцію “ПоСАДИ!” для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе. Але мають таке бажання.

Хто може отримати насіння:

Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння. Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів, щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).

Люди, які прийняли вдома ВПО чи самі є внутрішньо переміщеними особами, що тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.

Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані.

В акції можуть взяти участь жителі Полтавської, Сумської, Чернігівської, Харківської, областей, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину.

Доставка є безкоштовною. Проте, ГО “Еколтава” не може обіцяти здійснити доставку пакунку в разі порушення логістичних маршрутів служб доставки, але зробить все можливе.

Еколтава зможемо надіслати насіння першим 200 зареєстрованим учасникам. Наступна кількість наборів буде залежати від фінансування та логістики насіння.

Що входить в пакет з насінням?

Насіння овочів: морква, редиска, огірки, столовий буряк, капуста, кабачок золотий, гарбуз, патісон, помідор, горох, арахіс, солодка кукурудза, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля.

Зелень: петрушка, цибуля сіянка, цибуля тиканка, кріп, базилік, шпинат, салат.

Комплектування насіннєвих пакетів може бути змінене.

Як отримати насіння?

Заповнити форму потрібно до 1 травня 2022 року за посиланням https://cutt.ly/cD4gjP8 та очікувати на дзвінок для узгодження даних.

Зверніть увагу! Якщо у вас є знайомі, які з технічних причин не можуть заповнити гугл-форму (відсутність інтернету чи невміння ним користуватися), ви зможете заповнити форму повторно замість тієї людини, проте вказавши її контактний номер, а не свій.

Більше інформації проте, хто може отримати насіння безоплатно на сторінці Еколтави.

Сайт: www.ekoltava.org

Fb: https://www.facebook.com/Ekoltava