Із 1 квітня 2022 року на Полтавщині ЗАБОРОНЕНА БУДЬ-ЯКА РИБОЛОВЛЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ!

Дата: 04.04.2022 11:27

Звертаємося до всіх рибалок нашої громади та гостей з інших міст України.

Нагадуємо, що з 1 квітня 2022 року на території Полтавщини забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім військових і поліцейських. Також, заборонено вилов риби шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства.

Тобто ЗАБОРОНЕНА БУДЬ-ЯКА РИБОЛОВЛЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ!!

Рішення прийняте Полтавською обласною військовою адміністрацією 30 березня 2022 року (Розпорядження № 37).
Таке рішення ухвалили для забезпечення правопорядку, протидії диверсійно-розвідувальним групам та агентурі ворога, а також з метою недопущення фактів завдання шкоди водним біоресурсам на період воєнного стану.
У разі ігнорування зазначених заборон правопорушники нестимуть юридичну відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Просимо з розумінням ставитися до всіх незручностей. Керівництво області робить все можливо задля нашої безпеки та збереження природних ресурсів!