Поліцейським офіцером Новоселівської громади спільно з правоохоронцями у селі Терентіївка було виявлено 18,5 літрів безакцизної алкогольної продукції

Дата: 27.03.2022 09:50

Також з продажу було вилучено 8 пляшок напоїв, вміст алкоголю в яких перевищує 5%. У Новоселівці виявлено 4 літри безакцизного алкоголю.

Вся продукція була знищена, на осіб, які підозрюються у розповсюдженні складено протоколи.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Звертаємося до всіх жителів та підприємців, які торгують спиртним у воєнний час. Такі дії, окрім того, що є незаконними, сприяють ворогу! Людина перебуваючи в стані сп'яніння не зможе потурбуватися про себе й своїх близьких у разі небезпеки.

Окремо звертаємося до всіх наших жительок, які торгують самогоном. Невже вам хочеться, щоб вас проклинали жінки тих чоловіків, яким ви продаєте алкоголь?

Ми всі живемо в одній невеликій громаді, де всі знають один одного. Проте, що ви розповсюджуєте алкоголь відомо всім сусідам. Це останнє попередження. Наступного разу до вас завітає поліція. Нагадуємо, під час вилучення проводиться фотофіксація, ви отримаєте небажану популярність у соцмережах та на офіційних сайтах. А якщо простіше, сорому буде багато! Невже зароблені кошти варті цього?

Поважаймо законодавство та один одного! Дякуємо кожному свідомому жителю за розуміння!