Нагадуємо за будь-яких обставин НЕ СПАЛЮЙТЕ ГІЛЛЯ ТА СУХУ ТРАВУ!
Дата: 25.03.2022 10:00
Кількість переглядів: 265
Під час війни ваші дії правоохоронцями будуть розцінюватися як ДИВЕРСІЯ. Всі порушники будуть нести відповідальність.
До виявлених паліїв будуть застосовані 15 діб громадських робіт (це будуть важкі фізичні роботи на благо оборони області) та кожному штраф у 6150 гривень. Це стосується не тільки чоловіків, а й жінок.
До уваги жителів, які щороку спалюють гілки дерев та поросль у себе на городах та громадських просторах. Ці дії також є незаконними, цього року превентивних заходів більше не буде. Всі порушники будуть нести відповідальність.