20 березня Новоселівська громада попрощалася з героєм та патріотом Сергієм Дулькевичем

Дата: 20.03.2022 17:00

Сергій народився та проживав у селі Черкасівка, до війни працював на комбікормовому заводі. У 2014 він також боронив Україну від окупантів. На початку березня 2022 знову пішов до лав ЗСУ, щоб не дати російським загарбникам знищити нашу Батьківщину. Йому було 43 роки.

У нього залишилися дружина, син та донька.

Поховали воїна на кладовищі у рідному селі.

Немає таких слів, які могли б втішити його рідних та близьких. Мати такого чоловіка та батька - велика честь. Ми вклоняємося до землі вашій родині, громада завжди з вами!

Для всіх нас Сергій назавжди залишиться героєм, людиною стійкої волі та незламних переконань.

Низький уклін усім нашим захисникам, які сьогодні боронять рідну землю від російських нелюдів! Перемога за нами!