Увага! До виявлених паліїв сухостоїв будуть застосовані 15 діб громадських робіт та штраф у 6150 гривень

Дата: 21.03.2022 09:26

Шановні жителі громади, ми віримо, що наші люди свідомі, адекватні та є патріотами своєї Батьківщини.

На відміну від осіб, які попри заборону та збільшення штрафів продовжують підпалювати сухостої. Лише за два попередні дні в області зафіксовано – 35 пожеж на відкритих територіях, їх площі величезні!! 131 надзвичайник та 28 одиниць техніки, саме стільки було долучено для гасіння. Це екологічна катастрофа, витрата людських ресурсів та дорогоцінного палива у воєнний час.

Увага! До виявлених паліїв будуть застосовані 15 діб громадських робіт (ви не підете мести вулиці, це будуть важкі фізичні роботи на благо оборони області) та кожному штраф у 6150 гривень. Це стосується не тільки чоловіків, а й жінок.

Нагадуємо нашим жителям, які щороку спалюють гілки дерев та поросль у себе на городах та громадських просторах. Ці дії також є незаконними, цього року превентивних заходів більше не буде. Всі порушники будуть нести відповідальність.

Звертаємося до тих хто вже налаштувався зробити підпал. Схаменіться, ви ж українці, ви в себе вдома!

Російські нелюди палять живцем наших людей, землю, домівки, нищать природу, невже ви такі самі?

Не спалюйте Україну! Без вас це вже роблять окупанти.