17 березня Новоселівська громада провела в останню путь українського захисника Сергія Горожанкіна

Дата: 17.03.2022 16:00

Сергій, житель села Рунівщина, закінчив Рунівщинську ЗОШ, перед армією працював на агропідприємстві. Після завершення строкової служби вирішив продовжити захищати Україну в десантно-штурмових військах.

26 травня йому мав виповнитися 21 рік. В нього залишилися мама, тато, та 13 річний брат.

Не було сьогодні такого жителя села, який би не прийшов попрощатися з героєм.

Низький уклін батькам, які виховали патріота, який віддав за Батьківщину найдорожче, своє життя. Ваш біль завжди буде, нашим болем.

Немає такої ціни, яку окупанти мають заплатити за життя наших воїнів та мирного населення. Кожен з них та їх родини мають відчути той біль, який щодня розриває наші душі.

Герої не вмирають, вони з нами в наших серцях, помислах, у всіх наших дітях, які сьогодні сплять у своїх ліжках, завдяки їм.

Слава Україні, її синам та дочкам!! Перемога за нами, з нами Бог та Правда!!