14 березня відзначаємо День українського добровольця

Дата: 14.03.2022 12:30

Не заради орденів та медалей, а за покликом сердець взялися за зброю саме зараз, сотні тисяч українців, коли над Україною нависла смертельна загроза. Вони стоять на смерть заради Перемоги та Життя.

Я щодня маю честь спілкуватися з мужніми та героїчними жінками та чоловіками, захисниками мільйонів життів, нашої незалежності та територіальної цілісності України. Семе ви, добровольці та волонтери прикриваєте спини українських збройних сил. Ви взірець патріотизму та відданості.

Сьогодні кожен українець став добровольцем, допомагаючи один одному, підтримуючи та захищаючи, бо нам усім не байдуже до майбутнього, до долі дітей, честі та пам'яті наших батьків.

Ми разом йдемо до Перемоги, до нової історії! Ми вистоїмо та відбудуємо, заради загиблих, їх пам'яті та майбутнього. З нами усіма Бог та Правда!

Голова Новоселівської територіальної громади   Євген Бова