Новоселівська територіальна громада приймає переселенців з міст де ведуться активні бойові дії

Дата: 07.03.2022 12:29

У громаді створені дві локації де ми можемо надати тимчасовий прихисток - це Рунівщинська амбулаторія сімейної медицини та школа в селі Божківське. Для поселення необхідно буде зареєструватися.

Також маємо змогу забезпечити харчуванням.

У випадку, якщо ваші знайомі чи ви маєте під'їхати до меж нашої громади під час комендантської години, вам необхідний супровід поліції до місця поселення.

Просимо про ваше прибуття чи потребу в супроводі поліцейського попереджати заздалегідь.

Плиска Наталія Миколаївна (секретар Новоселівської сільської ради) - 095093770

Мишко Тетяна Сергіївна (директорка комунальної установи "Центр надання соціальних послуг") - 0661125759

Також вся Полтавщина приймає переселенців.

Гарячі лінії обласного контактного центру: 0 800 502 230, 066 846 47 59, 066 673 53 03, 050 69 27 431.

Працюють цілодобово. За цими телефонами нададуть адреси для розміщення та консультації.