Працівники місцевої пожежної охорони продовжують знезаражувати хлоровмісним розчином місця громадського користування

Дата: 08.02.2022 14:11

Рівень захворюваності на COVID-19 в Новоселівській громаді зберігається на високому рівні.
Щоб запобігти поширенню хвороби фахівці МПО регулярно обробляють хлоровмісним розчином під'їзди багатоквартирних будинків, зупинки громадського транспорту та дитячі майданчики.

Такі міри - це лише частина карантинних заходів. Висловлюємо прохання до всіх приватних підприємців, не обслуговуйте в магазинах покупців та пасажирів у транспорті без масок. Контролюйте стан здоров'я своїх робітників, у разі хвороби не допускайте присутності підлеглих на робочому місці.
Шановні жителі громади та наші друзі, просимо вас дотримуватися вимог, вакцинуватися, носити маски та залишайтеся вдома в разі нездужання. Не наражайте себе та близьких на небезпеку.