Працівники місцевої пожежної охорони продовжують знезаражувати хлоровмісним розчином місця громадського користування

Дата: 08.02.2022 14:11

Рівень захворюваності на COVID-19 в Новоселівській громаді зберігається на високому рівні.
Щоб запобігти поширенню хвороби фахівці МПО регулярно обробляють хлоровмісним розчином під'їзди багатоквартирних будинків, зупинки громадського транспорту та дитячі майданчики.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Такі міри - це лише частина карантинних заходів. Висловлюємо прохання до всіх приватних підприємців, не обслуговуйте в магазинах покупців та пасажирів у транспорті без масок. Контролюйте стан здоров'я своїх робітників, у разі хвороби не допускайте присутності підлеглих на робочому місці.
Шановні жителі громади та наші друзі, просимо вас дотримуватися вимог, вакцинуватися, носити маски та залишайтеся вдома в разі нездужання. Не наражайте себе та близьких на небезпеку.