Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні! 2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь

Дата: 02.02.2022 10:20

Саме у цей день 50 років тому було підписано Конвенцію про водно-болотні угіддя.
Болота, заплавні луки, ліси, плавні та мілководні водойми – життєво необхідні для накопичення, очищення та постачання прісної води для потреб людства і довкілля.

Всесвітній день водно-болотних угідь
Відновлення та збереження водно-болотних угідь є дуже важливим для захисту прісних вод, пом’якшення наслідків змін клімату й адаптації до них.
Болотні угіддя, найцінніша екосистема, ресурси якої людство використовує для задоволення питних потреб і ведення сільського господарства, риболовлі та аквакультури. Для майбутнього планети ми маємо усвідомити важливість припинення руйнування і почати відновлювати водно-болотні екосистеми.

Хочете долучитися до відзначення та збереження водно-болотних угідь?
Перегляньте матеріали, обговоріть з колегами, рідними, дітьми. Зробіть оригамі з найменшими, під час роботи розкажіть про тварин, які населяють болота. В доступній формі долучайте своїх дітей до збереження нашої природи.
Сподіваємося наші матеріали стануть вам в пригоді.