Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого запрошує на навчання

Дата: 25.01.2022 10:22

Обираєш майбутню професію? Можливо варто замислитися над тим, щоб здобути юридичну освіту?

Її переваги:

1. Професійні юристи заробляють в кілька разів більше, ніж економісти й фахівці інших професій.

2. Попит на юридичні спеціальності є завжди.

3. Успішність у веденні бізнесу. Юридичні знання дозволяють правильно трактувати законодавчі акти, грамотно складати договори та контракти, а також вести переговори з контрагентами та державними органами.

4. Можливість знайти роботу за різними професіями. Випускник юридичного факультету може працювати в поліції, в суді, в адвокатській або нотаріальній конторі. Він може займатися консультацією через інтернет, захистом в суді.

5. Можливість відстоювати свої споживчі права. Без юриста не обходиться жодна угода з нерухомістю або повернення неякісного товару. Довіреності, дарчі, заповіти вимагають певних знань правового поля.