Світлої пам'яті депутатки Новоселівської сільської ради восьмого скликання Зінаїди Шеломенцевої

Дата: 12.01.2022 10:13

З глибоким сумом сповіщаємо про те, що сьогодні вночі передчасно пішла з життя депутатка Новоселівської сільської ради восьмого скликання Зінаїда Шеломенцева.

Зінаїда Леонідівна народилася 21 грудня 1962 року в селі Кованьківка, Полтавської області. У 1980 році закінчила Рунівщинську загальноосвітню школу. Навчалася в Полтавському педагогічному університеті (інституті). Тривалий час працювала викладачем української мови та літератури у Полтавському професійному ліцеї №1.

Після втрати чоловіка самостійно виховала двох синів. Мала двоє онуків, для яких була прекрасною бабусею.

Її професійний шлях як депутатки – це приклад відданості, гідності та любові до рідної землі та людей.

Усі, хто знав її, любили й поважали за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

У нашій пам’яті Зінаїда Леонідівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим, надійним порадником, людиною, яка завжди працювала на благо громади.

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Поділяємо біль та горе рідних!