Упродовж останньої доби у Полтавській області зріс рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію
Новорічні свята принесли нам не лише мандарини, подарунки, чудові емоції та зустрічі з рідними й друзями.
На жаль, рівень захворюваності на COVID-19 зріс. І це лише початок, адже ті хто контактував з хворими на Різдво, ще може перебувати в інкубаційному періоді.
Упродовж останньої доби у Полтавській області виявлено 440 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Також було зареєстровано 20 летальних випадків.
Нагадуємо, що лише вакцинація та дотримання вимог карантину збереже життя наших близьких. Шановні підприємці та перевізники, слідкуйте за здоров'ям ваших працівників, не допускайте до роботи осіб з ознаками хвороби. Вимагайте від своїх відвідувачів, пасажирів та клієнтів наявності захисних масок.
Пам'ятаймо, що хворобу ще не здолали, носіть захисні маски та залишайтеся вдома в разі нездужання!