Вітаємо юних танцюристів Новоселівської громади та керівника колективу "Грація" - Вікторію Гресь з перемогою у змаганнях зі спортивно-бальних танців!

Дата: 29.11.2021 11:43

У Полтаві відбулися відкриті обласні змагання зі спортивних танців "Осіння зустріч". Вихованці танцювального колективу "Грація" Рунівщинського будинку культури вибороли призові місця, золото - Ганчин Ілля, Парасочка Аміна, Матюніна Софія, Зязюн Крістіна, Мартинович Дарина, Гресь Руслан, Лещенко Катерина, срібло - Монич Денис, Конюшенко Ольга, Провороцький Ростислав, Кирлик Анна, Кирлик Артем та Зязюн Софія.

Пишаємося вашими досягненнями! Окрема шана батькам, які підтримують у своїх дітях бажання досягати успіху!