У Новоселівській громаді відбулися змагання для молоді зі спортивного орієнтування на місцевості

Дата: 25.10.2021 09:41

У змаганнях взяли участь учасники Пластової домівки, військово-патріотичного клубу "Штурм-2" та спортивного туристичного гуртка "Сузір’я". Усі гуртківці були поділені на шість команд. Це простий вид спорту для молоді, яка не має спеціальної підготовки. Суть таких змагань полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти, компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.

Старші учасники набрали:
1 команда - 122 бали
2 команда - 102 бали
3 команда - 50 балів
4 команда - 127 бали
5 команда - 162 бали
А команда найменших учасників трималися на рівні з дорослими й набрала 50 балів.
Кожен зміг випробувати свої сили, продемонструвати вміння та навички орієнтування на місцевості, набути новий корисний досвіду та знайти нових друзів.
По закінченню на всіх учасників чекав смачний козацький куліш. Дякуємо працівникам відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради за організацію змагань!!