Уночі в селі Терентіївка невідомі зрізали замок на трансформаторі вуличного освітлення та накрили датчик

Дата: 08.10.2021 10:15

Чи повинно горіти вуличне освітлення вдень? Авжеж не повинно!! А от деякі жителі нашої громади переконані, що саме так має бути. А ще переконані, що лише вони мають визначати коли воно має вмикатися та скільки йому горіти((

Сьогодні вночі у селі Терентіївка невідомі зрізали замок на трансформаторі та накрили датчик. Тож світло продовжує бути ввімкненим і вдень. Для всіх свідомих та адекватних людей, очевидно та зрозуміло, що це неприпустимо! Саме через такі дії в нас постійно відбуваються перебої з вуличним освітленням, перегорають лампи, або ж воно взагалі перестає працювати.

Новоселівська сільська рада вже замовила нові антивандальні замки. Але кожного разу на такі усунення витрачаються чималі бюджетні кошти, а це гроші всіх інших жителів та платників податків. Переконані, що інші не повинні страждати та платити за дії одиниць.

Для тих хто вважає себе “хазяїном” - пам'ятайте, що всі порушники будуть виявлені та притягнуті до відповідальності!!