Відбулася перша робоча зустріч, щодо розробки єдиної стратегії сучасного просторового планування розвитку громади

Дата: 08.10.2021 10:12

Що потрібно жителям для комфортного життя?  Жоден проєктант, архітектор чи дизайнер, який розробляє концепцію розвитку, або ж планує ту чи іншу локацію, ніколи не зможе відповісти на це питання повноцінно. Чого не вистачає рідному селу: парку, туристичної локації, спортивного, дитячого майданчика, молодіжного простору чи велопарковки, про це можуть знати лише самі жителі. Адже саме вони щодня будуть користуватися ними.

Саме тому напередодні відбулася перша робоча зустріч, щодо розробки єдиної стратегії сучасного просторового планування розвитку громади. Окрім керівництва Новоселівської громади, були присутні працівники культури, представники молодіжної ради та запрошений фахівець-урбаніст. Ми переконані, що все справжнє, зокрема ідеї щодо розвитку народжуються під час обговорень, інколи бурхливих).

Під час кількагодинної зустрічі було вирішено: зустрічі робочої групи зробити постійними, до створення стратегії долучити всіх охочих жителів громади. Щоб кожен без виключення (від дитини до людини поважного віку) мав змогу представити свій проєкт та бачення розвитку громади, чи окремої локації у своєму селі. Тож найближчим часом чекайте деталей та умов конкурсу, переконані, цікаво та корисно буде всім.