Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує діток взяти участь у конкурсі малюнку "Створюємо ліси разом".

Дата: 06.10.2021 13:39

Ваша дитина любить малювати, а ще більше природу та вважає, що її потрібно зберігати?

Тоді цей конкурс саме для них!

Вік учасників 5-10 років. Оформлення матеріалів: малюнки форматом А-4, А3. Роботи мають бути виконані олівцями або фарбами. На окремому аркуші необхідно вказати: назву малюнка, прізвище, ім’я автора, вік, школа, клас або садочок та група, домашня адреса, телефон батьків для зв’язку.

Малюнки надсилати до 25 жовтня в електронному вигляді на адресу upravlespoltava@gmail.com, а оригінал робіт передати у найближче лісогосподарське підприємство області, або за адресою у Полтаві, вул. Гулака-Артемовського, 22.

Переможця обиратимуть всі разом на сторінці Управління у мережі «Фейсбук» за найбільшою кількістю вподобань.

Роботи будуть оцінюватися у двох вікових категоріях: 5-7 років та 8-10 років.

Переможці отримають цінні призи та нагороди.

Малюємо та робимо країну зеленішою!