Увага! Відділ культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради оголошує конкурс дитячого малюнка "Тої слави козацької повік не забудем"

Дата: 04.10.2021 10:29

Ваші діти не уявляють своє життя без малювання?

Тоді їм неодмінно потрібно взяти участь у нашому конкурсі малюнків! Деталі участі на сторінці Фейсбука Юлії Загреби.

Будьте уважні, голосування відбувається лише у Фейсбуці на її сторінці!!

За цим посиланням:

Авторами робіт можуть стати діти які є жителями Новоселівської громади, або навчаються в закладах освіти Новоселівської ТГ у трьох вікових категоріях:

- 6-10 років;

- 11-14 років4

- 15-17 років.

До участі в конкурсі приймаються роботи формату А4 виконані в будь-якій техніці. Участь у конкурсі беруть лише індивідуальні роботи. Один учасник може представити на конкурс тільки одну творчу роботу.

Конкурсні роботи доставляються особисто у бібліотечні простори Новоселівської громади: с. Новоселівка, с. Кованьківка, с. Терентіївка, с. Черкасівка, с. Рунівщина до 11 жовтня включно.

Голосування відбуватиметься з 12 по 13 жовтня до 22.00 год. на сторінці Юлії Загреби за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100050519614945

Переможців визначать ваші вподобайки. Нагородження цінними подарунками відбудеться на святі "Вергун - FEST" в с. Мар’ївка 14.10 2021.