У Полтаві озвучили нові орієнтовні тарифи для населення на наступний рік

Дата: 30.09.2021 15:13

У Полтаві презентували новий план управління відходами у Полтавській області включно до 2030 року. Фахівці у сфері управління відходами визначили орієнтовний тариф на послуги для населення щодо поводження з побутовими відходами в рамках кластерів (за проєктом плану Полтавщину поділили на чотири регіональних кластери).
У Полтавському кластері тариф за місяць на одну людину може становити 63,46 грн, у Лубенсько-Пирятинському — 44,57 грн. Жителі Миргородського кластеру сплачуватимуть 49,28 грн щомісяця, а Кременчуцькому — 48,06 грн.
Наразі остаточний варіант проєкту ще обговорюється в Полтавській ОДА, також, щоб нові тарифи набули чинності, його мають погодити в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів та Міністерстві охорони здоров’я.