У селах Новоселівської громади почали оновлювати зупинки громадського транспорту

Дата: 25.09.2021 10:20

Якою має бути сучасна зупинка громадського транспорту?

Важливо щоб зупинки громадського транспорту мали павільйон, який захищає пасажирів від примх погоди. Саме тому дизайн цих павільйонів повинен бути привабливим, сучасним і водночас практичним, щоби їхнє утримання не ставало занадто дорогим. Також є важливим питання безпеки, тобто вона повинна бути виготовлена з якісних матеріалів. Заміна старих зупинок, зроблених із підручних матеріалів та таких, що не відповідають жодним вимогам, є однією з пріоритетних для громади.

Саме тому в селах Новоселівської громади почали оновлювати зупинки громадського транспорту. Першу, підрядна організація вже розмістила в селі Терентіївка.

Всього цього року було закуплено дев’ять зупинок, з них одна збільшеного розміру вартістю у 75 483 гривні та вісім стандартного розміру, кожна з них коштує 52 200 гривень. Загалом з бюджету громади на це було витрачено 493 тисячі гривень.

Встановити їх заплановано до кінця жовтня в селах Терентіївка, Петрашівка, Надержинщина, Черкасівка, Мар’ївка та Божковому.