Чи подали ви до Державної податкової служби декларацію про майновий стан та доходи?

Дата: 22.09.2021 14:01

Наголошуємо, що особи, які мають у власності понад 2 га мають подати декларації про майновий стан та доходи отриманні у 2020 році, якщо вони ними не подавалися.

Відповідно до п.п.165.1.24. п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України (Далі - ПКУ), фізичні особи (громадяни) залучаються до декларування своїх доходів, якщо розмір земельних ділянок, на яких самостійно вирощена сільськогосподарська продукція перевищує 2 га. Ставка податку на доходи фізичних осіб визначається відповідно до ст. 167 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) у розмірі 18% від бази оподаткування, ставка військового збору визначена п.16 підрозділу ХХ "Перехідних положень" ПКУ та становить 1,5% від об'єкту оподаткування.