Дата: 21.09.2021 14:32

Їжа в школі має бути не тільки корисною, але й смачною та різноманітною. Нова українська школа вимагає змін в організації харчування та нових рекомендацій до обладнання.
Саме тому в Новоселівській громаді розгорнуто реформу шкільного харчування.
Цього року заплановано капітальний ремонт харчоблоків у ліцеї в селі Божківське та школі в селі Рунівщина. В рамках якого передбачена закупівля нового сучасного обладнання. Наразі вже розпочалася процедура підготовки до виготовлення проєктно-кошторисної документації. Ремонти мають початися до кінця року. Під час ремонту гаряче харчування для дітей, які навчаються та перебувають в цих навчальних закладах буде забезпечене повністю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

То, що ж таке ПКД та чому без цих паперів не можливо розпочати ремонт, навіть коли маєте в наявності кошти? Якщо пояснювати просто, то це набір документів (таблиць, тексту, зображень, розрахунків) у яких зазначено, що саме потрібно зробити для споруди чи в межах ремонту. Це ремонт на папері. Завдяки цьому документу можна побачити результат майбутнього ремонту чи будівництва. Тож, щоб розпочати будь-які капітальні ремонтні роботи в закладах освіти необхідно дочекатися розробки та погодження ПКД.