До системи вуличного освітлення було під'єднано села Шили та Ступки
Не секрет, що освітлення вулиць має велике значення для людини. Світло ліхтарів однаково важливе як для величезного мегаполіса, так і для маленького населеного пункту.
Днями до системи було під'єднали села Шили та Ступки, також було відновлено дозвільну документацію, без якою запустити систему було не можливо. Наразі ліхтарі в цих населених пунктах працюють повністю.
Всього у громаді до вуличного освітлення під’єднані 23 села, їх обслуговує 88 трансформаторних підстанцій.
На 2022 рік заплановано постійно проводити моніторинг всіх елементів системи вуличного освітлення в громаді, задля підвищення енергоефективності. Також буде розглядатися можливість встановлення додаткових блоків освітлення.
Система працює, однак як і кожна техніка періодично виходить з ладу.
Якщо у вашому селі чи на вашій вулиці не працює ліхтар, просимо вас звертатися на телефон гарячої лінії (099) 044-95-80.