До системи вуличного освітлення було під'єднано села Шили та Ступки

Дата: 17.09.2021 09:00

Не секрет, що освітлення вулиць має велике значення для людини. Світло ліхтарів однаково важливе як для величезного мегаполіса, так і для маленького населеного пункту.

Фото без описуФото без опису

Днями до системи було під'єднали села Шили та Ступки, також було відновлено дозвільну документацію, без якою запустити систему було не можливо. Наразі ліхтарі в цих населених пунктах працюють повністю.
Всього у громаді до вуличного освітлення під’єднані 23 села, їх обслуговує 88 трансформаторних підстанцій.
На 2022 рік заплановано постійно проводити моніторинг всіх елементів системи вуличного освітлення в громаді, задля підвищення енергоефективності. Також буде розглядатися можливість встановлення додаткових блоків освітлення.
Система працює, однак як і кожна техніка періодично виходить з ладу.
Якщо у вашому селі чи на вашій вулиці не працює ліхтар, просимо вас звертатися на телефон гарячої лінії (099) 044-95-80.