14 вересня в столиці разом з іншими громадами, які взяли учать у проєкті ,,Поліцейський офіцер громади,, Новоселівська громада отримала новеньку автівку

Дата: 14.09.2021 13:57

Службовий автомобіль та зброю особисто передали Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та Голова Національної поліції України Ігор Клименко. Машина дійсно нова, пробіг менше 100 кілометрів.

Поліцейський Новоселівської громади відтепер буде більш мобільним, а відтак і в більшій безпеці будуть почуватися наші жителі. Техніка вже обладнана всім необхідним, для надання різноманітної допомоги населенню, від планшета до бензопили. Також поліцейський отримав помпову зброю.

Цей проєкт в першу чергу про співпрацю, адже сертифікати на авто отримали лише громади, які облаштували повноцінні поліцейські станції. У нашій громаді вона функціонує в селі Божківське. Тож незабаром чекайте офіційного відкриття!