До навчального року для шкіл Новоселівської громади було закуплені нові парти та дошки

Дата: 16.09.2021 08:30

Майже кожен учень відчуває дискомфорт від довготривалого перебування за партою. Мало хто знає однокласника, який сидів за партою правильно. Саме звичайна парта може спровокувати сколіоз, гіпотонію, чи ожиріння. Головне в боротьбі зі сколіозом та іншими неінфекційними захворюваннями дітей – створити умови, які перешкоджатимуть розвитку хвороб. Це краще, ніж потім лікуватись. Щоб процес підготовки до уроків проходив цікаво, спокійно і без шкоди для здоров'я, дитина повинна правильно сидіти.

Ще донедавна шкільні меблі в закладах освіти Новоселівської громади були зовсім не підлаштовані до правильного розвитку дітей. Саме тому керівництвом громади було прийняте рішення оновити меблевий фонд та навчальне обладнання. Й вже навчального цього року учні Новоселівської громади сіли за нові парти. Всі меблі відповідають віковим та освітнім вимогам сучасної школи.

Було закуплено:
- для Божківського ліцею - 235 стільців, парт - 106 штук на загальну суму - 317 292 гривень. Дошки магнітно-крейдові 5 штук на суму 20 150 гривень. Моноблоки - 8 штук на суму 173 440 гривень;
- для Новоселівської ЗОШ - 120 стільців, парт - 80 штук, на загальну суму 196 320 гривень. Дошки магнітно-крейдові 3 штуки на 9 425 тисяч гривень. Моноблоки - 7 штук на суму 151 760 гривень;
- для Рунівщинської ЗОШ - 60 стільців, 54 парти, на загальну суму 112 356. Дошки магнітно-крейдові 5 штук на суму 17 485 гривень. Моноблоки - 7 штук на суму 151 760 гривень.