Дата: 13.09.2021 16:04

Соціальний захист - невіддільна складова політики держави та громади. Саме він є основою, що відповідає за добробут, розвиток і безпеку своїх жителів. Це той чинник, від ефективності якого залежить цивілізаційний розвиток будь-якого суспільства. У Новоселівській громаді функціонує комунальна установа “Центр надання соціальних послуг”, саме її фахівці забезпечують соціальний захист населення громади. Зокрема протягом останніх пів року робота здійснювалася в таких напрямках:

- допомога дітям-сиротам в оформленні документів;
- надання соціального супроводу малозабезпеченим сім'ям, допомога в оформленні документів. Забезпечення по можливості дровами, одягом, харчовими продуктами (продуктовими наборами). Організація подарунків, канцтоварів, для дітей;
- з початку року було укладено договір на послуги соціального таксі;
- одній жительці була надана допомога в оформленні в будинок-інтернат;
- постійно надається допомога в оформленні субсидій, здійснюються виплати людям з інвалідністю, яких доглядають на не професійній основі;
- вітаються ювіляри, яким виповнилося понад 80 років;
На вересень 2021 року заплановано:
- відкриття відділення соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах;
- розпочати надавати послуги перукаря для осіб, які перебувають на обслуговуванні вдома;
- виплата матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС та одиноким особам похилого віку (до Дня людей похилого віку) -  на загальну суму 130 тисяч гривень.

Всього за перше півріччя 2021 року з бюджету громади було виплачено майже 215 тисяч гривень: ювілярам - 20 тисяч гривень, воїнам-інтернаціоналістам - 9 тисяч гривень, учасникам Другої світової війни - 17 тисяч, ліквідаторам Чорнобильської трагедії - 24 тисячі, матеріальної допомоги - 135 тисяч гривень, надано допомоги на поховання - 9 тисяч гривень.