Дата: 01.09.2021 13:41

Безкоштовні вуличні тренажери – альтернатива сучасним тренажерним залам, вони надають можливість виконувати спортивні вправи в зручний час поблизу свого будинку. Особливий попит такі конструкції мають в сільській місцевості де професійних спортивних залів не має. Такі сучасні спортивно-оздоровчі майданчики підвищують рівень фізичної культури населення й розв'язують проблему зайнятості дітей, підлітків та молоді. А тренування додають силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню.

У Новоселівській громаді нещодавно закуплено та вже встановлено спортивні майданчики в селах Пасківка та Кованьківка. Загальна вартість проєкту з встановленням 399,900 тисяч гривень з бюджету громади. Вартість кожного приблизно однакова - 200 тисяч гривень.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до тренування на свіжому повітрі, а допоможе вам у цьому – тренер Владислав Гресь. Переходьте на сторінку “Активних парків Новоселівської громади” у Фейсбуці, підписуйтеся та займайтеся разом з нами!