Дата: 30.08.2021 11:49

Ніколи не займалися спортом, але хочете?  Більшість все життя перебувають у полоні міфів, які стримують нас почати слідкувати за своїм здоров'ям: займатися спортом проживаючи в селі не можливо, якщо ніколи не займався нічого не вийде, для того, щоб почати потрібно багато грошей.

Насправді потрібно лише ваше бажання та наполегливість! Запрошуємо всіх жителів долучитися до Всеукраїнського проєкту «Активні парки – локації здорової України». Мета проєкту – зробити спорт доступним для всіх та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності.

Проєкт дозволить кожному самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби.

Долучайтеся до групи "Активні парки Новоселівської громади", слідкуйте за нашими публікаціями та займайтеся з тренером Владиславом Гресем у будь-який зручний для вас час.

Переходьте за посиланням:

Будьмо красивими, спортивними та здоровими разом!!