Оголошення!! Виконавчий комітет Новоселівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 26.08.2021 10:40

Виконавчий комітет Новоселівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (місце знаходження: 38730, вул. 40-річчя Перемоги, 1 с. Рунівщина, Полтавського району, Полтавської області).

Найменування посади: директор закладу загальної  середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто (або уповноваженою особою згідно з довіреністю).

Прийом документів здійснюється відділом освіти виконавчого комітету Новоселівської сільської ради з 25.08.2021 по 24.09.2021 включно до 17.00  за адресою: каб.213, вул. Шевченка, 7, м. Полтава.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

1. за адресою: каб. 215, вул. Шевченка, 7, м. Полтава

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

• Подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

• перевіряє подані документи щодо відповідності установленим вимогам;

• приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;

• оприлюднює на офіційному веб-сайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

• Організація та забезпечення ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу.

• перевірка знання законодавства  у сфері загальної середньої освіти;

• перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання

-    публічна та відкрита презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

27.10.2021- оприлюднення результатів конкурсного відбору (протягом 2 робочих днів після завершення конкурсного відбору)

Протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення про переможця конкурсу з ним укладається строковий трудовий договір (контракт).

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Симітко Тетяна Юріївна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоселівської сільської ради

т. 0506772404; 0960685526

osvitanovosel@ukr.net