Запрошуємо у свою команду фахівця на посаду головного спеціаліста відділу загальної, організаційної та кадрової роботи

Дата: 06.04.2021 14:24

Новоселівська сільська рада Полтавського району Полтавської області запрошує у свою команду фахівця на посаду головного спеціаліста відділу загальної, організаційної та кадрової роботи

Опис вакансії

Повна назва вакансії: головний спеціаліст відділу загальної, організаційної та кадрової роботи

Кваліфікаційні вимоги:

1. Освіта: ступінь вищої освіти бакалавр або спеціаліст.

2. Досвід роботи: не менше двох років у сфері телебачення та медіа ресурсів.

3. Грамотне володіння державною мовою.

4. Цифрова грамотність, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціальне програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

5. Вміння використовувати сервіси Інтернету для ефективного пошуку потрібної інформації; вміння перевіряти надійність та правдивість даних й інформації з кількох джерел.

5. Здатність працювати з документами в різних цифрових форматах; зберігати, накопичувати, впорядковувати, архівувати цифрові ресурси та дані різних типів.

6. Уміння уникати небезпек в цифровому середовищі, захищати особисті та конфіденційні дані.

7. Навички використовувати відкриті цифрові ресурси для власного професійного розвитку.

Обов’язки:

1. Забезпечення оприлюднення через засоби масової інформації офіційної позиції керівництва.

2. Створення унікального контенту для сайту та інших офіційних сторінок у соцмережах, їх ведення, написання, редагування та переклад текстів. Ведення сторінок Новоселівськоі сільської ради в соцмережах та сайту громади.

3. Фото, відео зйомка для висвітлення діяльності громади, обробка світлин та монтаж відео.

4. Забезпечення інформаційного супроводу діяльності голови Новоселівської громади, заступників та структурних підрозділів.

5. Підготовка керівника до інтерв’ю, написання питань для подальшої співпраці зі ЗМІ.

6. Спілкування із ЗМІ підготовка пресрелізів, написання коментарів, напрацювання та ведення бази інформаційних партнерів.

7. Моніторинг публікацій, що розміщуються в друкованих та інтернет ЗМІ.

8. Підготовка та проведення за участю керівництва пресконференцій, брифінгів, інших заходів.

9. Залучення різноманітних ЗМІ до висвітлення діяльності громади.