Новоселівська громада долучається до відзначення Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

Дата: 06.04.2021 11:11

06 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.

Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І однозначно спорт - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях.

Спорт на благо миру та розвитку - ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. А про те, як відзначають це свято в Новоселівській громаді, відділ культури, молоді, спорту та туризму підготував наступний сюжет.