Міжнародний день птахів в Центрі громадської активності, с. Рунівщина

Дата: 31.03.2021 13:10

01 квітня – Міжнародний день птахів. Крилаті провісники весни – наші найменші друзі і невід’ємна частина природи. Їх весела пісня, яскраве забарвлення оживляють весняний ліс, звеселяють наші серця, додають бадьорості і гарного настрою.

Напередодні свята в «Центрі громадської активності» на базі Рунівщинської бібліотеки проведено захід до Міжнародного дня птахів «Пташок закликаєм до нашого краю».

Завідуюча бібліотечного простору підготувала дітям цікаві, веселі завдання. З чудовим настроєм юні любителі природи брали участь у вікторині, розгадували загадки, та створили величезне настінне панно з улюбленими пташками. Дуже раді, що молодь нашої громади любить природу та прагне до її збереження.