Розпочалися роботи з благоустрою населених пунктів громади

Дата: 30.03.2021 16:21

Нещодавно адміністрація сільської ради оголосила по початок двомісячника чистоти в нашій громаді. І найперші, хто завзято наводять лад на подвір’ях будинків культури, квітниках,  біля пам’ятників у паркових зонах – це колективи Мар’ївського та Божківського будинків культури, Мар’ївської початкової школи. Їм допомагають працівники КП "Турбота" – випилюють аварійні дерева та чагарники.

Дякуємо Людмилі Котляревській, Тамарі Семеновій і Якубі Надії за те, що Ви власним прикладом надихаєте спільно взятися за наведення чистоти, покращення благоустрою та санітарного стану населених пунктів нашої громади.

Відео сюжет

Турбота про чистоту і благоустрій громади - справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя.